Hlavička

Úvodní stránka

Technické parametry

Otevření NSR:

Vložka ve výfuku

Omezovač v sání

Nastavení přívěry

Servis a údržba

Výfuky

Dokumentace k motocyklu

Fotky a videa

Vaše motocykly

Návštěvní kniha
Stránky optimalizovány
pro FireFox2 a vyšší.

Admin: Ketys
ICQ: 466-385-407

Design: Silverfox

Návštěvníků od 27.10.2008:


Valid HTML 4.01 TransitionalOmezovač sání

1) Odstraňte sedadlo, vyklopte nádrž nahoru, přepněte palivový kohout do pozice off a oddělejte palivovou hadičku. Odšroubujte matice držící nádrž k rámu a vyjměte ji pryč z motocyklu.

Bez nádržeVyjmutí airboxu

2) Odstraňte šrouby, držící airbox k rámu a dále pak křížovým šroubovákem odstraňte sponu držící airbox (ad 1) ke karburátoru. Nyní by měl jít airbox kompletně sesadit z motocyklu.

Po vyjmutí zásobníkuHadičky karburátoru

3) Odstraňte šroub (ad 2) držící servomotor k rámu a odklapněte plastovou sponu (ad 3). Měli by jste dostat dostatek prostoru k manipulaci s karburátorem.

4) Odstraňte malou hadici (ad 4) připojenou k levé boční straně karburátoru (bráno ze předu motocyklu face-to-face) a oddělejte klapku (ad 5) držící pryžovou trubici na karburátoru.Jsou zde 2 hadice z vrchu karburátoru, které nevedou nikam. Odpojte je a plovák čističe oleje nechte vytéct hadicí připojenou vespod. Nyní oddělejte karburátor.

omezené sáníOmezovač sáníOtevřené sáníSací trakt

5) Oddělejte 4 šrouby (ad 6) držící nasávací gumu k motoru a sundej spoustu součástí až se dostaneš k sacímu traktu (jako na obrázku). Na obrzku vidíte, jak omezovač sání vypadá. Střed z tohoto odstraňte. Nechejte pouze obvod této součástky jak vidíte na obrázku.

6) Pokud váš motocykl neměl tuto omezovací desku, pak nebyl omezený tímto způsobem. Pokud ji má, tak ji odstraňte. Teď přišel čas znovu poskládat vše v pořadí jak jste součásti odstraňovali.

7) Jakmile poskládáte motocykl zpátky dohormady. Obraťte palivový kohout do polohy ON. Startování může trvat delší dobu. Po 5 minutách by měl být motocykl v normálu.

Moto-Online.cz - Moto Shop pro motokros a enduro